MÖBLER / Bord / Skrivbord 14325507
nr 1432 5507
Skrivbord
omkring 1900, mahogny. Bredd: 120, djup: 62 cm, höjd: 77 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:18:08
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)